Összes állás
  • Ismerd meg a pozíciót röviden

    Kereskedelmi csapatunk asszisztenseként te leszel francia üzleteink első számú adminisztratív támogatója, ezért a rendelések feldolgozása és számlázás mellett aktív nyelvtudásod a rendszeres kapcsolattartás során és a marketing anyagok fordításában, véleményezésében is kamatoztatod. A vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalatod mellett jó problémamegoldó és empatikus hozzáállásodnak is hasznát veheted majd, hiszen napi feladataid része lesz a Területi és Operation Managerek munkájának támogatása.

  • Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:
    Rendelések rögzítése, számlázása
    Fuvarszervezési feladatok elősegítése
    Üzleteinkkel történő kapcsolattartás, információáramlás biztosítása
    Kintlévőség-kezelés
    Bolti kassza és leltárprogram használatának támogatása
    Bolti készletek forgási sebességének monitorozása
    Polc címkék karbantartása
    Franchise Operation Manager munkájának teljes körű támogatása
    Franchise Partnerekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás
    Marketing anyagok nyelvi ellenőrzése, fordítási feladatok
  • Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha...

    Magabiztos, folyékony francia nyelvtudással rendelkezel, szóban és írásban egyaránt
    Legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel, preferáltan kereskedelmi területen
    Kiválóan kommunikálsz írásban és szóban egyaránt
    Proaktív hozzáállás és terhelhetőség jellemez
    Felhasználói szinten kezeled a MS Office programokat
    Vállalatirányítási rendszerrel szerzett tapasztalatod előnyként értékeljük

  • Mit ajánlunk számodra?
    Hosszú távra tervezhetsz velünk, hiszen folyamatosan növekvő cégünk stabil és kiszámítható munkahelyet biztosít számodra
    Egy vidám és támogató közösség tagja lehetsz, ahol modern munkaeszközök és szakértő kollégák támogatják és segítik a munkádat
    Mindennapjaidat igyekszünk kellemesebbé tenni, ezért a munka mellett eltöltött kávészünetek és pihenők alkalmával modern, babzsákokkal felszerelt közösségi tereinkben korlátlan kávéfogyasztás, valamint a saját termékeinkből válogatott sortiment vár rád
    Hetente 2 nap Home Office lehetőséget biztosítunk, hogy rugalmasan tervezhetőek és kényelmesek legyenek a munkaheteid
    Modern, világos és növényekben gazdag központi irodaházunkban, inspiráló környezetben végezheted a napi munkád akár kedvenc négylábúd társaságában, hiszen kutyabarát munkahely vagyunk
    Munkatársainknak ingyenes sportolási és wellness lehetőséget biztosítunk budapesti fitnesztermünkben (konditerem, crossfit terem, boxring, szauna, sószoba)
Jelentkezési lehetőségek:
Kereskedelem
International Retail Asszisztens (Francia)

Budapest Teljes munkaidő

Ismerd meg irodánkat és
mindennapjainkat!