Összes állás
  • Mit ajánlunk számodra?
    • Céges buszjáratokat Budapest irányából
    • Munkaidőbe épített és fizetett 40 perc munkaközi szünetet
    • Betanulást és fejlődésed támogatását biztosítjuk mentor segítségével
    • Telephelyeinken kihelyezett termékeink fogyasztását
    • Állandó 30%-os dolgozói kedvezményt a termékeinkből
    • Sikeres munkatárs ajánlás esetén ajánlási bónuszt
    • Évente több alkalommal kikapcsolódási és csapatépítési lehetőséget céges rendezvényeinken
    • Ingyenes sportolási és wellness lehetőség fitnesz termeinkben (konditerem, szauna, sószoba, boxring).
  • Munkaidő
    • Hétfőtől péntekig 8:00-tól 16:00-ig.
  • Kiegészítő információk
    • Munkavégzés helye: Dunakeszi, Déli Ipari park
  • Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:
    • Telepre beérkező tehergépjárművek által szállított alapanyagok, csomagolóanyagok vizsgálati mintájának raktárban történő levétele
    • Vizsgálathoz kapcsolódó dokumentáció előkészítése
    • Mintavételezett csomagolóanyagok minőségellenőrzésének elvégzése a mintavételi terv alapján
    • A megvizsgált csomagolóanyagok felszabadítása
    • Új csomagolóanyagok esetében etalonizálás, vizsgálati terv készítése a csoportvezető jóváhagyásával
    • Levett alapanyagminták a vizsgáló laborba történő eljuttatása
  • Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha...
    • Minimum középfokú iskola végzettség
    • Élelmiszeripari vagy gyógyszeripari tapasztalat
    • Erős fizikum
    • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel
    • Gyors, precíz munkavégzés, munkára igényes személyiség
    • Csapatban dolgozni tudó, de önálló munkavégzésre is alkalmas személyiség
    • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • A kiválasztás során előnyként értékeljük, ha...
    • Középfokú élelmiszeripari végezettség
    • Élelmiszeripari alapanyagok ismerete
    • Laboratóriumi tapasztalat
    • Azonnali munkakezdés
Jelentkezési lehetőségek:
Minőségirányítás
Csomagolóanyag minőségellenőr

Dunakeszi Teljes munkaidő

Nézd meg, hol készülnek
termékeink és ismerd meg
szadai és dunakeszi gyárunkat
és logisztikai központunkat!