Összes állás
  • Ismerd meg a pozíciót röviden

    Ha magabiztosan és otthonosan mozogsz az online térben, jártas vagy a legfrissebb közösségi média trendekben és esetleg nem idegen számodra a sport és a táplálékkiegészítők világa, akkor jelentkezz hozzánk és kamatoztasd nálunk tapasztalataidat!  Csapatunk meghatározó tagjaként te leszel az egyik felelős a BioTechUSA közösségi csatornáinak működtetéséért és fejlesztéséért. A feladatok sokszínűek, a kreativitásnak senki és semmi nem szab határokat!

    Mi a folyamatos fejlődésben hiszünk és hagyjuk kibontakozni kollégáinkat, ezért, ha kreatív és újító szemlélettel rendelkezel, jól fogod érezni magad nálunk, azt garantáljuk.

  • Mit ajánlunk számodra?
    • Hosszú távra tervezhetsz velünk, hiszen folyamatosan növekvő cégünk stabil és kiszámítható munkahelyet biztosít számodra,
    • Egy vidám és támogató közösség tagja lehetsz, ahol modern munkaeszközök és szakértő kollégák támogatják és segítik a munkádat,
    • Mindennapjaidat igyekszünk kellemesebbé tenni, ezért a munka mellett eltöltött kávészünetek és pihenők alkalmával modern, babzsákokkal felszerelt közösségi tereinkben korlátlan kávéfogyasztás, valamint a saját termékeinkből válogatott sortiment vár rád,
    • Hetente 2 nap Home Office lehetőséget biztosítunk, hogy rugalmasan tervezhetőek és kényelmesek legyenek a munkaheteid,
    • Modern, világos és növényekben gazdag központi irodaházunkban, inspiráló környezetben végezheted a napi munkád akár kedvenc négylábúd társaságában, hiszen kutyabarát munkahely vagyunk.
    • Munkatársainknak ingyenes sportolási és wellness lehetőséget biztosítunk budapesti fitnesztermünkben (konditerem, crossfit terem, boxring, szauna, sószoba)
  • Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:
    • Social media platformok kezelése (szövegírás, moderálás, community management)
    • Trendek ismerete, azok alapján termékekhez, szolgáltatásokhoz kapcsolt aktivitás tervek készítése
    • Éves kommunikációs stratégia kialakításában aktív részvétel
    • Riportok készítése, feldolgozás, melyek alapján az online kommunikáció fejlesztésére javaslatok tétele
    • Innovációk, új ötletek generálása
    • Social media kampányok teljes körű menedzselése a brieftől a visszamérésig
    • Ügynökségekkel való kapcsolattartás
    • Rendezvényeken való részvétel
  • Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha...
    • Hasonló munkakörben, vagy hasonló feladatok elvégzésében szerzett 3 éves tapasztalattal rendelkezel, lehetőleg FMCG területen
    • Marketing végzettséggel vagy több éves tapasztalattal rendelkezel
    • Kezeltél már Facebook, YouTube, Tik-Tok-csatornát
    • Magasszintű angol nyelvtudással rendelkezel, amit szóban és írásban is aktívan használsz
    • Naprakész vagy a legújabb online marketing és közösségi média trendekben
    • Kiváló szövegírói készségekkel rendelkezel
    • Proaktív és precíz vagy, aki nem retten vissza a komplex feladatoktól
    • Önállóan és dinamikusan végzed a munkád, amiért felelősséget is vállalsz
    • Kreatív ötleteid vannak, és azokat nem félsz megvalósítani
    • Tudsz rendszerben, nagy összefüggésekben gondolkodni
    • Nem jelent számodra gondot az MS Office alkalmazások használata
    • Videó és képszerkesztő programokat használsz
  • A kiválasztás során előnyként értékeljük, ha...
    • Google Analytics és Facebook hirdetéskezelő ismerete
    • Német nyelvtudással is rendelkezel
    • Copywriter tapasztalatod van
    • Nem idegen tőled a táplálékkiegészítők és az sport világa
Jelentkezési lehetőségek:
Marketing
Social Media Manager

Budapest Teljes munkaidő

Ismerd meg irodánkat és
mindennapjainkat!