Összes állás
  • Ismerd meg a pozíciót röviden

    Minőségirányítási csapatunk meghatározó tagjaként te is hozzájárulsz majd ahhoz, hogy termékeink kifogástalan minőségben kerüljenek előállításra. Ennek érdekében egyik fő feladatod lesz az üzemi környezet és a személyi higiéniai folyamatos ellenőrzése, valamint a magas szintű higiéniai követelmények biztosítása mintavételezések, illetve mikrobiológiai vizsgálatok által.De számos más, változatos minőségbiztosítási feladat kapcsán is számítunk a szakértelmedre!

  • Mit ajánlunk számodra?
    • Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő étrend-kiegészítő gyártó cégét képviselheted és munkáddal közvetlenül hozzájárulhatsz ahhoz, hogy fogyasztóink a legminőségibb alapanyagokból készült egészségtudatos termékekhez jussanak hozzá, ezáltal sportosabb és teljesebb életet élhessenek.
    • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál.
    • Szakmai fejlődésedet tapasztalt vezetőink és kollégáink segítik.
    • Kitartó munkavégzésedet a versenyképes bérezés mellett, jelenléti bónusszal ismerjük el.
    • A munkába járást ingyenes buszjáratokkal támogatjuk Budapest irányából.
    • Munkádat modern üzemi munkakörnyezetben végezheted, egy jó hangulatú, segítőkész csapatban.
    • A sportos és egészséges életmód jegyében termékeinkből kedvezményes vásárlási lehetőséget biztosítunk.
    • A munka mellett eltöltött szünetek alkalmával saját termékeinkből kóstolási és fogyasztási lehetőséget biztosítunk.
    • Évente több alkalommal kikapcsolódási és csapatépítési lehetőséget nyújtunk számodra céges rendezvényeiken.
    • Betanulásodhoz és a feladatok elsajátításához egy mentort biztosítunk számodra, aki segítségedre lesz a kezdeti időszakban.
    • Ajánlási bónusszal jutalmazunk, ha neked köszönhetően találjuk meg új kollégánkat.
    • A kiválasztási folyamat során lehetőséget nyújtunk arra, hogy kipróbáld magad a pozícióban egy 4 órás fizetett próbanap keretén belül, annak érdekében, hogy valóban jó döntést tudj hozni.
    • Dolgozóinknak ingyenes sportolási és wellness lehetőséget biztosítunk budapesti és szadai fitnesztermeinkben
  • Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:
    • Mintaelőkészítő műveletek és mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése.
    • Üzemi környezet és személyi higiénia folyamatos vizsgálata és ellenőrzése, napi bejárások alkalmával
    • Élelmiszer-készítmények mintavételezése.
    • A vizsgálati eredmények kiértékelése és dokumentálása az érvényes szabályozásoknak megfelelően.
    • A vizsgálatokhoz szükséges eszközök, anyagok mennyiségének és állapotának nyomon követése, valamint beszerzési igények jelzése.
    • Mikrobiológiai kivizsgálásokban való aktív részvétel, az eltérések lehetséges gyökérokainak feltárása.
  • Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha...
    • felsőfokú iskolai végzettséggel rendelkezel,
    • hasonló munkakörben szereztél már tapasztalatot,
    • eredményorientáltság, gyors és önálló munkavégzés jellemez,
    • felhasználó szintű számítógépes ismeretekkel bírsz.
  • A kiválasztás során előnyként értékeljük, ha...
    • a minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalatot,
    • a sporttáplálék-kiegészítő piaccal kapcsolatos ismereteket,
    • angolt nyelvtudást.
  • Munkaidő
    • Hétfőn 8 órában, 6:00-tól 14:00-ig
    • Keddtől péntekig napi 8 óra, 8:00-tól 16:00-ig
  • Kiegészítő információk

    Munkavégzés helye: Dunakeszi, Csörsz árok köz 2. és Szada, Ipari park út 10.

  • Kiválasztási folyamat

    Mire számíthatsz miután jelentkeztél?

    A beérkezett jelentkezéseket a szakmai vezetővel közösen, szakmai szempontok alapján szűrjük elő, majd a kiválasztott jelöltekkel telefonon vesszük fel a kapcsolatot. Első körben egy HR interjúra egyeztetünk időpontot, melyet telefonon vagy online valósítunk meg. A HR interjú alapján választjuk ki azokat a jelölteket, akiknek egy szakmai interjú keretein belül bemutatjuk a munkakört. Ezt követően választjuk ki új csapattagjainkat.

Jelentkezési lehetőségek:
Minőségirányítás
Üzemi higiéniai belső ellenőr

Szada Teljes munkaidő

Nézd meg, hol készülnek
termékeink és ismerd meg
szadai és dunakeszi gyárunkat
és logisztikai központunkat!