Összes állás
  • Ismerd meg a pozíciót röviden

    Mivel telnek majd a hétköznapjaid?

    Mint Export Sales Manager, fő feladatod lesz partnereink gondozása, valamint új lehetőségek felkutatása az ügyfélkörünk bővítése érdekében. A napod legnagyobb részét a meglévő partnerekkel való kapcsolattartás fogja kitölteni, akik között számos olaszországi edzőterem, multibrand táplálékkiegészítő üzlet és webshopos viszonteladó is szerepel. Emellett a telefonos és e-mail kommunikáción túl fontosnak tartjuk a személyes találkozásokat is. Ennek érdekében te leszel felelős a partnerlátogatások önálló megszervezéséért és lebonyolításáért is.

  • Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

    Üzleti Kapcsolatok Építése: Szervezz találkozókat, kutasd fel a potenciális ügyfeleket, építs tartós kapcsolatokat. Bővítsd meglévő partnerkörünket és gondoskodj róla, hogy még sokáig kapcsolatban maradhassunk velük. Az olasz piacot ismerő, lelkes és rámenős személyként hozd össze a vállalatunkat az új partnerekkel.

    Értékesítési Stratégia Kidolgozása: Dolgozz ki hatékony értékesítési stratégiákat, figyelembe véve az olasz piac sajátosságait. Legyél kreatív és találj új megoldásokat a növekedés érdekében.

    Ügyféligények Felmérése: Ismerd meg az ügyfelek igényeit és problémáit. Kérdezd, hallgasd meg, és ajánlj megoldásokat, amelyek valóban segítenek nekik.

    Értékesítési Folyamat Kezelése: Kövesd nyomon az értékesítési folyamatot, és gondoskodj róla, hogy minden lépés gördülékenyen menjen. Legyen a te kezedben az irányítás!

    Kapcsolattartás Ügyfelekkel: Tartsd a kapcsolatot az ügyfelekkel, és gondoskodj róla, hogy elégedettek legyenek a termékeinkkel és szolgáltatásainkkal.

    Konkurenciafigyelés és Marketing Aktivitások: Kövesd a piaci trendeket, figyeld a versenytársakat, és szervezz marketing aktivitásokat a marketing osztály támogatásával. Legyél proaktív és résztvevő a vállalatunk sikerében.

    Forgalmi Adatok Elemzése és Termékstratégia Kidolgozása: Monitorozd az értékesítéshez köthető forgalmi adatokat a BI rendszerünkből, és alakítsd ki a termékstratégiát a helyi piac igényei szerint.

    Partnerek Látogatása: Látogasd meg meglévő és új partnereinket külföldi utazások alkalmával. Építs személyes kapcsolatokat és erősítsd a partneri együttműködést.

  • Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha...

    Tapasztalt értékesítő vagy: néhány év tapasztalatod van értékesítésben, partnerkapcsolatok ápolásában és tárgyalások lebonyolításában.

    Olaszul aktívan és magabiztosan beszélsz: jól kommunikálsz partnereinkkel olasz nyelven, és élvezed a napi kapcsolattartást.

    Telefonos kommunikációban jól érzed magad és minden kifogásra van válaszod: szereted a telefonos beszélgetéseket és hatékonyan kezeled az ügyféligényeket.

    Vezetői engedéllyel rendelkezel: “B” kategóriás vezetői engedéllyel és magabiztos vezetési gyakorlattal rendelkezel.

    Proaktív és terhelhető vagy: Az új kihívásokat nem kerülöd, és a legjobbat hozod ki magadból.

    MS Office guru vagy: Magabiztosan használod az MS Office programokat, legyen szó akár riportról, akár prezentációról

  • A kiválasztás során előnyként értékeljük, ha...

    Azonnali kezdő vagy

    Értékesítési tapasztalattal rendelkezel az olasz piacon

  • Mit ajánlunk számodra?
    • Hosszú távra tervezhetsz velünk, hiszen folyamatosan növekvő cégünk stabil és kiszámítható munkahelyet biztosít számodra.
    • Mindennapjaidat igyekszünk kellemesebbé tenni, ezért a munka mellett eltöltött kávészünetek és pihenők alkalmával modern, babzsákokkal felszerelt közösségi tereinkben korlátlan kávéfogyasztás, valamint a saját termékeinkből válogatott sortiment vár rád.
    • Hetente 2 nap Home Office lehetőséget biztosítunk, hogy rugalmasan tervezhetőek legyenek a heti teendőid.
    • Modern, világos és növényekben gazdag központiirodaházunkban inspiráló környezetben végezheted a napi munkád, legyen szó akár telefonálásról, csoportos megbeszélésről vagy elmélyült egyéni munkáról.
    • Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő étrend-kiegészítő gyártó cégét képviselheted és munkáddal közvetlenül hozzájárulhatsz ahhoz, hogy fogyasztóink a legminőségibb alapanyagokból készült egészségtudatos termékekhez jussanak hozzá, ezáltal sportosabb és teljesebb életet élhessenek.
  • Kiválasztási folyamat

    Ha szeretnél egy gyorsan fejlődő cég fiatalos, lendületes csapatának munkatársa lenni jelentkezz hozzánk a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva, egy rövid kérdőív kitöltésével, magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzoddal, valamint bruttó bérigényed megjelölésével!

    Az olasz nyelvtudást előzetesen, telefonon teszteljük majd egy legfeljebb két körös (HR és szakmai) interjú során részletesen bemutatjuk a pozíciót.

Jelentkezési lehetőségek:
Kereskedelem
Export Sales Manager - Italy

Budapest Teljes munkaidő

Ismerd meg irodánkat és
mindennapjainkat!