Összes állás
  • Mit ajánlunk számodra?
    • Versenyképes juttatási csomagot, ahol az alapbéred 10%-át pluszban elérheted
    • Teljesítményalapú és jelenléti bónuszt
    • Céges buszjáratokat a környező településekről
    • Munkaidőbe épített és fizetett 40 perc munkaközi szünetet
    • Próbaidő utáni és lojalitás bónuszt
    • Betanulást és fejlődésed támogatását biztosítjuk mentor segítségével
    • Telephelyeinken kihelyezett termékeink fogyasztását
    • Állandó 30%-os dolgozói kedvezményt a termékeinkből
    • Sikeres munkatárs ajánlás esetén ajánlási bónuszt
    • Évente több alkalommal kikapcsolódási és csapatépítési lehetőséget céges rendezvényeinken
    • Ingyenes sportolási és wellness lehetőség fitnesz termeinkben (konditerem, szauna, sószoba, boxring)
  • Munkaidő
    Kétműszakos munkarend, napi 8 órás műszakban, ami tartalmazza az ebéd és a munkaközi szüneteket is:
    • 1. műszak: 06:00-tól 14:00-ig
    • 2. műszak: 14:00-tól 22:00-ig
  • Kiegészítő információk

    Buszjárataink az alábbi települések irányából indulnak:

    • Gödöllő,  Pilis, Maglód, Vác, Göd,  Kisnémedi, Csörög, Sződ ,Mogyoród, Fót, Budapest, Dunakeszi
  • Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:
    • Légtechnikai porszűrő rendszerek folyamatos felügyelete, szűrők ellenőrzése, szükség szerint cseréje, takarítása, meghibásodás esetén a helyben elvégezhető, szakszervizt nem igénylő hibák elhárítása
    • Energiaellátás (elektromos energia, földgáz, víz-, szennyvíz, fűtés, légkezelés) folyamatos biztosítása, valamint hibaelhárítási, karbantartási feladatok elvégzése
    • Fűtési, klímatizálási és légtechnikai porszűrő rendszerek folyamatos felügyelete, optimális és energiahatékony üzemeltetése, karbantartása, hibaelhárítása
  • Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha...
    • Épületgépészeti berendezések üzemeltetésével kapcsolatos tapasztalattal rendelkezel
    • Megoldásorientált, tanulékony személyiség jellemez
Jelentkezési lehetőségek:
Műszaki üzemeltetés
Épületgépészeti üzemeltető

Dunakeszi Teljes munkaidő

Nézd meg, hol készülnek
termékeink és ismerd meg
szadai és dunakeszi gyárunkat
és logisztikai központunkat!